Thema 2018-2019

Evenals vorig jaar blijft het thema: alle (voor)leesboeken die horen bij de cultuurhistorische canon. Studenten kunnen uit het ruime assortiment boeken kiezen die op www.entoen.nu te vinden zijn bij de 50 vensters. Tijdens de schoolronde mogen ook andere boeken gekozen worden.

Overzicht deelnemers

Drenthe

  • Pabo Emmen / Sander Veenema, sander.veenema@stenden.com
  • Pabo Meppel, NHL Stenden / Sander Veenema, sander.veenema@stenden.com
  • Pabo De Eekhorst, NHL Stenden /Sander veenema / Sander Veenema

Flevoland

Windesheim Flevoland, Esther Arrindell / e.arrindell@windesheim.nl

Friesland

  • NHL Stenden Leeuwarden (variant NHL)                                                 Sorenma Spakman / s.e.spakman@nhl.nl
  • NHL Stenden Leeuwarden (vorheen Stenden)                                              Liesbeth de Boer / Liesbeth.de.boer@stenden.com

Gelderland

  • Han Pabo Nijmegen, Marjon Oerlemans / marjon.oerlemans@han.nl
  • Christelijke school Ede, Lucie Pool / ljpool@che.nl
  • Han Pabo Arnhem, Rinske Dekkers /rinske.dekkers@han.nl
  • Iselinge Hogeschool, Lynn Bruijsten / Lynn.Bruijsten@iselinge.nl

Groningen

  • NHL Stenden Hogeschool, Maaike de Vries / maaike.de.vries@stenden.com

Limburg

  • De Nieuwste Pabo, Lilian Roosjen/ lilian.roosjen@denieuwstepabo.nl
  • Fontys Pabo Venlo, Annemie Reijnders / j.reijnders@fontys.nl

Noord-Brabant

  • Fontys Pabo Eindhoven, Aydan Gönenc / a.gonenc@fontys.nl
  • Hogeschool de Kempel, Tyche de Groot/ t.groot@kempel.nl
  • Avans Hogeschool Brabant, Mariëtte Vissers-Michielsen /mafj.vissers-michielsen@avans.nl
  • Pabo Tilburg, Fontys Hogeschool kind en educatie, Jantien Dhont / j.dhont@fontys.nl
  • FHKE Pabo Veghel, Angela Vervoort/Petra Moolenaar / a.vervoort@fontys.nl
  • Pabo University FHKE /TiU ? Renee Langens, R.Langens@fontys.nl
  • FHKE Pabo Den Bosch / Renee Langens, R.Langens@fontys.nl

Noord-Holland

  • Pabo Inholland Alkmaar, Wytzke van der Leij / wytzke.vanderleij@inholland.nl
  • Hogeschool Ipabo Alkmaar, Inouk Boerma / i.boerma@ipabo.nl
  • Hogeschool iPabo Amsterdam / Inouk Boerma, i.boerma@ipabo.nl
  • Hogeschool Inholland Haarlem / Noortje Pijnaker, n.pijnaker@inholland.nl

Overijssel

  • Saxion Pabo Deventer, Willemijn Vernout / e.w.vernout@saxion.nl
  • Pabo Windesheim, Agnes de Vries / a.de.vries@windesheim.nl
  • Saxion Enschede, Yvonne van Elten, y.vanelten@saxion.nl.
  • Katholieke Pabo Zwolle,  ‘h.messelink-vanHoegee@kpz.nl’

Utrecht

  • Marnix Academie Utrecht,  Andrea Visser / a.visser@hsmarnix.nl
  • HUPabo, Gert van Herwijnen / gert.vanherwijnen@hu.nl

Zeeland

HZ University of Applies Sciences, Hilde Kooiker / h.s.kooiker@hz.nl

Zuid-Holland

  • Pabo Dordrecht, Desiree Monsantofils / desiree.monsantofils@inholland.nl
  • Hogeschool Leiden, Marion Valent / valent.m@hsleiden.nl
  • Hogeschool Inholland Den Haag, Judith Senders / judith.senders@inholland.nl
  • Hogeschool Inholland Rotterdam, Letty Wijma / letty.wijma@inholland.nl
  • Thomas More Hogeschool Rotterdam, Sander van der Harst / s.vanderharst@thomasmorehs.nl
  • Haagse Hogeschool, Marja Bout / m.bout@hhs.nl
  • Pabo Hogeschool Rotterdam / Lenneke Lobker, H.M.Lobker@hr.nl

Ook meedoen? Meld je aan!

Aanmelden schoolkampioen
*De privacywetgeving schrijft voor dat wij voor het opslaan van uw gegevens toestemming moeten vragen. Wij slaan uw gegevens op en delen die met Stichting Lezen en de Bibliotheken, zodat zij u verder kunnen informeren over de vervolgrondes. Uw gegevens worden alleen voor het verstrekken van informatie over de Pabo Voorleeswedstrijd gebruikt.