Vragen? Neem dan contact met ons op!

Voor algemene informatie over de Pabo Voorleeswedstrijd kun je contact opnemen met Agnes van Montfoort van Stichting Lezen: avanmontfoort@lezen.nl, telefoonnummer: 020-6230566.

Voor informatie over het budget, over ondersteuning vanuit de Bibliotheek en over de regiorondes kun je contact opnemen met de Provinciale Ondersteuningsinstelling in je regio:

  •  Groninger Forum Oude Boteringestraat 18, 9712 GH  Groningen, Postbus 780 – 9700 AT, Groningen,. Jenny van Setten j.vansetten@groningerforum.nl  tel. 06 54286852
  •  Biblioservice Gelderland, Zeelandsingel 40 – 6845 BH, Postbus 9052 – 6800 GR, Arnhem, Mw. I. Bon (Ingrid), ingrid.bon@biblioservice.nl, 026 386 02 33, Mw. C. Melissen, constance.melissen@biblioservice.nl,  026-3860266
  •  Bibliotheekhuis Limburg, Mercator 1 – 6135 KW, Postbus 5125 – 6130 PC, Sittard, Mw. E. Cuijpers (Elly), elly.cuijpers@bibliotheekhuis.nl , 046 420 80 09
  •  Bibliotheekservice Fryslân, Zuiderkruisweg 4 – 8938 AP, Postbus 7507 – 8903 JM, Leeuwarden, Mw. J. Straatsma (Janneke), j.straatsma@bfrl.nl , 058 284 77 21
  •  Cubiss,  Statenlaan 4 5042 RX Tilburg e.cuijpers@cubiss.nl 0618382509
  •  Overijsselse Bibliotheek Dienst, Van Alphenstraat 11 – 7442 TW, Postbus 228 – 7440 AE, Nijverdal,  Mw. C. Bruggink (Carry), carry.bruggink@obd.nl , 0548 63 44 44
  •  Biblionet Drenthe/afdeling Leespromotie en Communicatie, Postbus 78 – 9400 AB, Assen, Mw. E.A. Huizenga (Evelien), e.huizenga@biblionetdrenthe.nl, 0592 38 11 57
  •  ProBiblio, Noord- en Zuid Holland, mevrouw D. Wesseling Opaallaan 1180 2132 LN Hoofddorp dwesseling@probiblio.nl 06-14677755
  •  SFB – Servicecentrum Flevolandse Bibliotheken, Oostvaardersdijk 01-13 8242 PA Lelystad, Mw.L..Akse (Lisenka), l.akse@sfb-net.nl, 0320 26 95 51
  •  Bibliotheek Utrecht, Zwanenvechtlaan 4 • 3554 GL Utrecht, Isolde Vega, i.vega@bibliotheekutrecht.nl,  030 286 99 90
  • Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7 – 4331 JE, Postbus 8004 – 4330 EA, Middelburg, Mw. S. Mes-Meijs (Sjannie), s.mes@zeeuwsebibliotheek.nl, 0118 65 42 53

Scholen die een student afvaardigen naar de landelijke finale en studenten die deelnemen aan de landelijke finale kunnen informatie over de finaledag opvragen bij: Ingrid de Jong. I.deJong@cubiss.nl. Tel: 013 46 56 700