Vragen? Neem dan contact met ons op!

Voor algemene informatie over de Pabo Voorleeswedstrijd kun je contact opnemen met Ingrid de Jong van Cubiss (Organisator Pabo Voorleeswedstrijd): i.dejong@cubiss.nl, telefoonnummer: 06-22694541.

Voor informatie over het budget, over ondersteuning vanuit de Bibliotheek en over de regiorondes kun je contact opnemen met de Provinciale Ondersteuningsinstelling in je regio:

DRENTHE – BIBLIONET DRENTHE/AFDELING EDUCATIE – Weiersstraat 1E, 9401 ET Assen
Mw. Joke Kasemier-Bedeker – j.kasemier-bedeker@biblionetdrenthe.nl – 088 0128020 / 06 21545335

FLEVOLAND – BNF – BIBLIOTHEEKNETWERK FLEVOLAND – Albert Einsteinweg 4, 8218 NH Lelystad
Mw. Karin de Jong – k.dejong@bnfl.nl – 06 29204507

FRIESLAND – FERS – Zuiderkruisweg 4, 8938 AP Leeuwarden 
Mw. Janneke Straatsma – janneke@fers.nl – 06 30953762 / 058 2847721

NOORD- EN ZUID HOLLAND – PROBIBLIO – Opaallaan 1180, 2132 LN Hoofddorp 
Mw. Lisa Bakker – voorleeswedstrijd@probiblio.nl – 06 24558486 / 010 5546100

UTRECHT – BISC – BIBLIOTHEEK SERVICE CENTRUM – Fruitweg 48, 3981 PA Bunnik
Mw. M. van der Meij (Mieke) – m.van.der.meij@biscutrecht.nl – 030 6354635

ZEELAND – ZB| PLANBUREAU EN BIBLIOTHEEK VAN ZEELAND – Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg 
Mw. Marjon Mutsaers (tot 1-1-2020) – mmutsaers@dezb.nl – 0118 654318

GELDERLAND EN OVERIJSSEL – RIJNBRINK – Zeelandsingel 40, 6845 BH Arnhem 
Mw. Constance. Melissen – constance.melissen@rijnbrink.nl – 06 10269882

GRONINGEN – BIBLIONET GRONINGEN – De Mudden 18, 9747 AW Groningen
MW. Anneke Tiddens – a.tiddens@biblionetgroningen.nl – 06 31693552 / 088 5061911

LIMBURG EN BRABANT – CUBISS – Mercator 1, 6135 KW Sittard – Statenlaan 4, 5042 RX Tilburg 
Mw. Yvonne van Bijnen – y.vanbijnen@cubiss.nl – 06 20261947

Scholen die een student afvaardigen naar de landelijke finale en studenten die deelnemen aan de landelijke finale kunnen informatie over de finaledag opvragen bij: Ingrid de Jong. i.deJong@cubiss.nl. Tel: 06 22694541